Ласкаво просимо
Новини
Загальна інформація
Історія в особах
Видатні випускники
Бабичев Ф.С.
Вовк А.І.
Воловенко Ю.М.
Гетьманчук Ю.П.
Демченко А.М.
Дядюша Г.Г.
Іщенко О.О.
Кібірєв В.К.
Ковтуненко В.О.
Колендо О.Ю.
Комаров І.В.
Кондратенко Н.В.
Корнілов М.Ю
Кудінов С.О.
Левченко Е.С.
Лішко В.К.
Маковецький В.П.
Мацуревич І.К.
Миронова Д.Ф.
Михайленко Ф.А.
Мірошниченко М.С.
Мушкало Л.К.
Пашинник В.Ю.
Пивоваренко В.Г.
Пономарьова Е.О.
Портнягіна В.О.
Починок В.Я.
Проценко Л.Д.
Романов М.М.
Серебряний С.Б.
Сиромятніков В.Г.
Смирнов-Замков І.В.
Стеценко О.В.
Толмачов А.О.
Толмачов О.І.
Туров О.В.
Фещенко Н.Г.
Хиля В.П.
Шилов О.Є.
Шокол В.О.
Юрченко Р.І.
Яворський В.П.
Ягупольський Л.М.
Ягупольський Ю.Л.
Ярмолюк С.М.
Співробітники
Наукові напрямки
Навчання
Хімбіоцентр
Публікаціі
Відгуки
Фотогалерея
Контакти
Про сайт
Пошук
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

Колендо Олексій Юрійович

(1959)


Колендо Олексій Юрійович Народився 1959 р. в м.Умань Черкаської обл. 1981 р. - закінчив КДУ ім. Т.Г. Шевченка. До 1986 р. - інженер на кафедрі органічної хімії. 1986-89 р. - аспірант кафедри хімії мономерів та полімерів. 1990 р. - захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 02.00.06 - хімія високомолекулярних сполук (ВМС). 1988-94 рр. - асистент кафедри ВМС, 1994-2002 рр. - доцент. 2001 р. - захистив докторську дисертацію "Екситонна підтримка хімічних реакцій в полімерах та модельних органічних сполуках" за спеціальністю 02.00.06. З 2002 р. - професор. Проходив стажування в Радомському технічному Університеті та Гданському Університеті (Польща). З 2003 р. - зав. кафедрою ВМС.

Сфера наукових інтересів. Фотохімія та фотофізика органічних сполук та полімерів, квантово-хімічні розрахунки, синтез мономерів та полімерних матеріалів зі спеціальним комплексом властивостей для використання в фотографії, автоматиці, оптоелектрониці. Модіфікація полімерів для надання останнім фото-, термо-, радіо- та біостабільності, або нестабільності.

За час роботи Колендо О.Ю. викладав "Хімію високомолекулярних сполук", "Аналіз мономерів та полімерів", "Методи очищення і ідентифікації мономерів та полімерів", "Фотохімію органічних сполук та полімерів", "Методи синтезу та фізико-хімічні дослідження полімерів", "Фізичні методи дослідження полімерів", "Елементний та функціональний аналіз мономерів та полімерів", "Органічну хімію", "Комп'ютерне моделювання полімерів", "Інформатику та програмування", "Сучасні проблеми хімії".

Автор понад 135 наукових публікацій, кількох комп'ютерних програм для розрахунку полімеризаційних та кополімеризаційних параметрів та співавтор методичних вказівок до практикуму "Методи синтезу та фізико-хімічних досліджень полімерів".