Ласкаво просимо
Новини
Загальна інформація
Історія в особах
Видатні випускники
Співробітники
Наукові напрямки
Навчання
Хімбіоцентр
Публікаціі
Відгуки
Фотогалерея
Контакти
Про сайт
Пошук
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

НовиниНаступна сторінка24.05.2023
23 та 24 травня відбувся захист магістрів кафедри органічної хімії за освітньо-кваліфікаційною програмою "Хімія" (за спеціалізаціями "Органічна хімія" та "Хімія природних сполук").
23 та 24 травня відбувся захист магістрів кафедри органічної хімії за освітньо-кваліфікаційною програмою "Хімія" (за спеціалізаціями "Органічна хімія" та "Хімія природних сполук").
Пишаємось нашими студентами - надзвичайно високий рівень наукових робіт, креативні презентації та плідні наукові дискусії з членами державної екзаменаційної комісії та викладачами кафедри панували цими днями в аудиторії.
Щиро вітаємо студентів із присудженням кваліфікації "Магістр" та бажаємо особистих й професійних досягнень, кар'єрних успіхів, мирного неба і всіх благ!
15.05.2023
Вітаємо наших магістрів спеціалізацій "Органічна хімія" та "Хімія природних сполук" із успішним складанням державного іспиту, який відбувся сьогодні в офлайн-форматі.
Вітаємо наших магістрів спеціалізацій "Органічна хімія" та "Хімія природних сполук" із успішним складанням державного іспиту
Попереду ще один важливий етап - захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня "Магістр", тож наперед бажаємо успіхів.
Впевнені - ваша освіта важлива для відбудови України.
06.03.2023
Вітаємо викладачів кафедри - Шабликіну Ольгу Валентинівну, к.х.н., доцента та Григоренка Олександра Олеговича, д.х.н., зав. кафедри
із присудженням Премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка у номінації "Викладачам та науковим співробітникам за підручники та навчальні посібники".
Премія імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
З підручником, що номіновано на Премію, можна ознайомитись на сайті кафедри.
29.01.2023
Шановні колеги, з великим сумом сповіщаємо, що пішов з життя наш співробітник Луговий Анатолій Сергійович.
Луговий Анатолій Сергійович Анатолій Сергійович народився 6 червня 1936 року у Харківській області. Дитинство припало на роки ІІ Світової війни у дитячому будинку. Пізніше одержав спеціальність у ремісничому училищі, працював у спеціальному конструкторському технічному бюро інституту геофізики АН УССР робітником високої кваліфікації. З грудня 1986 року і дотепер - співробітник КНУ імені Тараса Шевченка. Спочатку працював у складі Проблемної лабораторії, що займалась розробкою порошкових та інших систем пожежогасіння для промислових вугледобувних шахт. Згодом перейшов до штату кафедри органічної хімії.
Колектив кафедри висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам Анатолія Сергійовича. Прощання відбувається 30 січня, о 14:30, на Байковому кладовищі.
25.01.2023
Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників із початком ІІ навчального семестру 2022-2023 н.р.!
Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників із початком ІІ навчального семестру 2022-2023 н.р.!
Незважаючи на повітряні тривоги, відключення електроенергії та відсутність зв‘язку навчання проходить у змішаному форматі - лекції в онлайн-форматі, практичні та лабораторні роботи - в лабораторіях хімічного факультету. Бажаємо великих успіхів всім учасникам освітнього процесу та Перемоги!Наступна сторінка