Ласкаво просимо
Новини
Загальна інформація
Історія в особах
Видатні випускники
Співробітники
Наукові напрямки
Навчання
Хімбіоцентр
Публікаціі
Відгуки
Фотогалерея
Контакти
Про сайт
Пошук
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

Відгуки про кафедруНаступна сторінкаВалерій Кухар "Багато років мені випало щастя працювати із студентами Київського національного університету та випускниками хімічного факультету. Перш за все, вражає високий рівень підготовки – як теоретичної, так і експериментальної, що суттєво відрізняє них від випускників інших університетів України. Вони прекрасно володіють англійською мовою, розбираються у ЯМР спектрах, вміють проводити складні експерименти. З ними легко працювати, опановувати нові сучасні проблеми органічного синтезу."


Валерій Кухар
Академік НАН України
Почесний директор Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України
Завідувач Відділом тонкого органічного синтезуІв Мелі "З 2002 року ми прийняли в нашій лабораторії більше 20 магістрів другого року і аспірантів хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Їхня загальна освіта з хімії, фізики та математики є дуже високого рівня у порівнянні зі студентами з інших країн. Вони також мають відмінний рівень практичних навиків і сильну пристосованість до нових умов і нових проектів. Володіння англійською мовою, яке іноді було обмеженням для першого покоління студентів, наразі перебуває на гарному рівні. Всі аспіранти, які поступили до нас, виконали і захистили свої дисертації в нашій лабораторії. Це були дуже якісні дисертації, з великою кількістю публікацій у високорейтингових журналах. Тому більшість з українців отримали стипендії постдоків у престижних лабораторіях і наразі деякі з них є керівниками та співробітниками кращих наукових лабораторій Європи та США. Ми прагнемо продовжувати таку традицію і далі."
Резюме.

Проф. Ів Мелі
Зав. лабораторії біофотоніки та фармакології факультету фармації університету м. Страсбург (Франція), голова всесвітньої конференції з методів флуоресцентної спектроскопії (MAF), лауреат премії імені Грегоріо Вебера
Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса ШевченкаВ.І. Кальченко "Кафедра органічної хімії є основним «постачальником» висококваліфікованих наукових кадрів в Інститут Органічної хімії НАН України. Багато з випускників кафедри стали видатними науковцями, завідувачами відділів інституту."

В.І. Кальченко
Академік НАН України
Директор Інституту Органічної хімії НАН України
С.М. Ярмолюк "Наші викладачі передусім намагалися нам дати фундаментальні знання з хімії, привчали працювати самостійно, постійно вчитися, думати, аналізувати… Як виявилося з часом, це досить важливо для кар’єри кожного з випускників, які вільно починають працювати в новітніх наукових напрямах, при потребі працюють і на виробництві, і менеджерами в приватних фірмах."

С.М. Ярмолюк (випускник 1979 року, група ХПС)
д.х.н., проф.
Завідувач відділу біомедичної хімії ІМБіГ НАН України
Вовк А.І. "Я закінчив хімічний факультет Київського університету в 1974 році (кафедра органічної хімії). Далі навчався в аспірантурі Інституту органічної хімії НАН України. Впевнений, що університетська підготовка відкриває багато можливостей для випускників хімічного факультету. На нашому курсі було близько сотні випускників, і багато з них працювали і працюють досі в наукових установах, інститутах та університетах. Зараз хімічна освіта є популярною через зростання запитів на ринку праці та з огляду на пропозиції для подальшого стажування чи роботи за кордоном. А взагалі наукові дослідження захоплюють через інтерес до професійних знань і відчуття свободи творчості, щоправда, у сфері своєї відповідальності. Хотів би також додати, що навчання на хімічному факультеті впродовж усього життя єднає багатьох людей, в тому числі моїх однокурсників."

Професор Вовк А.І.
чл.-кор. НАН України
Директор Інституту Біоорганічної хімії та нафтохімії НАН УкраїниНаступна сторінка