Ласкаво просимо
Новини
Загальна інформація
Історія в особах
Видатні випускники
Співробітники
Наукові напрямки
Навчання
Хімбіоцентр
Публікаціі
Відгуки
Фотогалерея
Контакти
Про сайт
Пошук
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Профбюро хімічного факультету

Відгуки про кафедруПопередня сторінка

Наступна сторінкаД.А. Ющенко "Випускники хімічного факультету кафедри органічної хімії значно сильніші у «хімічній ерудиції». Як правило випускники кафедри, які вирішують працювати в Європейських лабораторіях, мають дуже гарний досвід роботи в лабораторії, значно більший ніж їхні європейські однолітки. Взагалі, яскравою рисою українських випускників в світових лабораторіях є наполеглевість та висока працездатність. Якщо ж порівняти українських випускників з європейськими, то слід зазначити що європейці значно доросліші. У віці 23 років підлітки ЄС лише починають працювати над магістерською роботою." Повне інтерв’ю

Доктор філософії Д.А. Ющенко (група ОХ, випускник 2004 року магістратури, 2007 року аспірантури)
Завідуючий лабораторії «Хімічна біологія», Інститут Органічної Хімії та Біохімії, Чешська Акадедемія Наук, Прага, Чешська Республіка
Керівник групи хімічних досліджень компанії "Mitenyi Biotec GmbH" (Німеччина)О.А. Кучерак "Випускники кафедри органічної хімії хімічного факультету за кордоном спокійно конкурують зі студентами і постдоками з Гарварду чи Оксфорду, не те що з китайцями, індусами, американцями..."

О.А. Кучерак (група ОХ, випускник 2007 року магістратури, доктор філософії)
Науковий співробітник лабораторії «Хімічна біологія»
Інститут Органічної Хімії та Біохімії
Чешська Акадедемія Наук, Прага, Чешська РеспублікаВ. Семенюченко "Освіта здобута на кафедрі органічної хімії мала величезний вплив на мою роботу у наукових та прикладних дослідженнях. На кафедрі я навчився професійно мислити завдяки добре підібраним навчальним курсам, працювати з хімічним інструментарієм, літературою, дотримуватися техніки безпеки. В науковій групі підтримувалася робота в команді, де ментори заохочували мене мислити креативно та нестандартно. Отже я міг працювати більше та наполегливіше. Отриманий досвід дозволив мені легко інтегруватися у різні наукові групи, що займалися органічною, металорганічною, неорганічною та квантовою хімією, а також працювати менеджером проектів R&D."

В. Семенюченко (група ХПС, випуск 2005 року магістратури)


А.О. Толмачев

"Компанія "Єнамін" заснована випускниками кафедри органічної хімії. Керівний склад та провідні спеціалісти – випускники кафедри органічної хімії. Щороку ми поповнюємо наші кадри випускниками хімічного факультету."


Професор А.О. Толмачов
Директор ХімБіоЦентру, д.х.н.
випускник кафедри 1979 р.Попередня сторінка

Наступна сторінка